Statystyki drużyny

Aktualności

Niedosyt...

• autor: globusnc, 2011-06-05 16:08

Jawor zremisował wyjazdowy mecz z Conavią Konary 1:1. Gospodarze bramkę zdobyli w 5 minucie meczu strzałem z rzutu wolnego. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Zając w 56 min,

Remis pozostawia duży niedosyt, Jawor powinien ten mecz wygrać, niestety skuteczność napastników była dziś tragiczna i pozostaje się cieszyć z jednego punktu.

Dodałem relację z meczu oraz skrót wideo, linki w rozwinięciu newsa

Conavia Konary - JAWOR 1:1 - RELACJA Z MECZU oraz SKRÓT WIDEO

P.S. Dziękuję Wojtkowi za uwiecznienie dzisiejszego meczu!

Zapraszam!

• Komentarzy [10]
  • czytano: [766]

autor: ~anonim 2011-06-05 23:18:59

avatar jak to sie stalo ze gorki przegraly 9-0 ?!!

autor: ~kibic 2011-06-06 08:51:05

avatar mimo frajerskiej bramki jak zawsze, to był chyba wasz najlepszy występ tej rundy, szkoda tylko, że brak skuteczności.

autor: ~Wrzosy 2011-06-06 09:45:02

avatar tak to sie stalo ze my zagralismy dobry mecz. i tyle.

autor: ~górne 2011-06-06 10:10:43

avatar wy i dobry mecz? To taka prawda jak koalicja PO z PIS. No ale niech wam będzie, pogracie runde w a klasie, dostaniecie po 5, 6 bramek na mecz i nara. Z takimi zawodnikami jak bury chcecie być w A klasie? Co mecz z wami to od połowy zawodników śmierdzi wódką. Mieliście farta i tyle...kopiecie sie po kostkach

autor: blinkii 2011-06-06 10:42:45

Profil blinkii w Futbolowo znów jakieś smrody przychodzą na forum i robią syf :) imiona i nazwiska podawać cwaniaki a nie jakieś nicki po których nikt was nie rozpozna :)

autor: ~kibic 2011-06-06 11:51:44

avatar jak chcecie sobie wyciągać smrody to róbcie se na swoim forum,bo kibiców jawora nie interesują wasze smrody!

autor: lapa_marek 2011-06-06 21:42:25

Profil lapa_marek w Futbolowo Świetna relacja Maćku ;) Cieszy fakt poprawienia gry z tyłu, teraz musimy poczekać na skuteczność w przodzie:P Prosimy o zachowanie rozwagi i kultury w komentarzach oraz zapraszamy do ligi typerów.

autor: globusnc 2011-06-06 22:41:41

Profil globusnc w Futbolowo Robienie relacji na podstawie filmu wideo to czysta przyjemność, gdy się gra trudno wszystko spamiętać, w końcu koncentruję się na przeciwniku. Skrót miał być bardziej dopieszczony ale nie miałem czasu na dłuższą zabawę;-)

autor: ~anonim 2011-06-07 19:36:34

avatar jaki wynik cyrhli?

autor: ~anonim 2011-06-07 23:04:25

avatar Mecz Cyrhla Krzczonów - Iskra Brzączowice odwołany z powodu ulewy, prawdopodobny nowy termin: 8.06.2011