Statystyki drużyny

Aktualności

B klasę mamy...!!!

• autor: globusnc, 2010-06-12 18:44

Jawor wygrał mecz z Iskrą Głogoczów 1:0 (0:0). Bramkę, która zapewniła pozostanie w B-klasie na przyszły sezon zdobył w 90 minucie meczu Robert Piskorz lobując bramkarza z... 40 metrów! Prawdziwa bramka sezonu

Więcej szczegółów w relacji z meczu około północy.

• Komentarzy [7]
  • czytano: [435]

autor: ~złyprognostyk 2010-06-14 20:47:18

avatar a jeżeli krzemień wygra wszystkie mecze a jawor nie zdobędzie punktu ??? ??? ???

autor: ~anonim 2010-06-14 22:07:49

avatar jawor leci panowie...c klasa wita

autor: globusnc 2010-06-14 22:40:02

Profil globusnc w Futbolowo Przyznaję tak skupiłem się na Iskrze Głogoczów, że nie przeliczyłem dorobku Krzemienia. Nie podejrzewałem, że Dukla im się podłoży, przeliczyłem się. W środę Krzemień gra z Orłem, którego też może jeszcze wyprzedzić więc Orzeł im na pewno nie odpuści. Poza tym skąd przypuszczenie, że Jawor przegra wszystko do końca;-) Damy radę! Potrzebujemy jeszcze 4 pkt...

autor: ~Orzeł NW 2010-06-15 18:34:01

avatar Spokojnie damy sobie rade z Krzemieniem :) już jutro gramy u nas.

autor: ~anonim 2010-06-15 22:43:28

avatar trzymamy za słowo!:)

autor: ~Orzeł NW 2010-06-16 21:06:27

avatar Orzeł NW 6 - 1 Krzemień Jasienica :) . z tym z sprawdziliśmy ich w przerwie i 6 osób nie miało u nich dowodów. Ale zagraliśmy 2 polowe i mecz skończył się wynikiem 6-1 dla nas.

autor: globusnc 2010-06-16 21:26:35

Profil globusnc w Futbolowo W meczu z nami też mieli kilku podejrzanych piłkarzy (gdy zapytałem po meczu o strzelca jednej z bramek to najpierw była konsternacja, potem powiedzieli nazwisko obrońcy, który nie brał nawet udziału w tej akcji;-) Myśleliśmy, że damy radę na boisku i nie zarządaliśmy konfrontacji - nauczka na przyszłość... Mniejsza o to, gratuję zwycięstwa i do zobaczenia na boisku w przyszłym sezonie!