Ten mecz musimy wygrać!!!

• autor: globusnc, 2010-04-28 23:37

W najbliższą niedzielę Jawor po raz pierwszy tej wiosny zagra na własnym boisku. Do Jawornika zawita piąta drużyna w tabeli - Iskra Brzączowice.

Jesienne starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem Iskry 4:3, dla przypomnienia OPIS tego meczu.

Pierwsza kolejka przyniosła niespodziewane (przynajmniej jak dla mnie) zwycięstwa walczących z Jaworem o utrzymanie Beskidu Tokarnia i Orła Nowa Wieś. Przegrał Krzemień i Iskra Głogoczów a więc przewaga punktowa nad strefą spadkową nie zmieniła się. Niestety drużyny środka tabeli trochę nam odskoczyły i żeby nie stracić kontaktu z nimi oraz przestać z obawą spoglądać w dolne rejony tabeli niedzielny mecz musimy wygrać. Solidna drużyna z Brzączowic na pewno nam zadania nie ułatwi ale Jawor udowodnił, że na własnym boisku jest bardzo mocny...

Jeśli chodzi o inne spotkania tej kolejki, w najbardziej nas interesujących Iskra Głogoczów podejmie na myślenickiej sztucznej murawie naszego sobotniego pogromcę Grodzisko a Krzemień gościł będzie Wicher Stróża. Zobaczymy czy porażka ekipy ze Stróży w pierwszym meczu to tylko wypadek przy pracy czy też zmiana układu sił w naszej lidze. Miejmy nadzieję, że Grodzisko w meczu z Iskrą będzie miało równie dużo szczęścia co w meczu z Jaworem i autsajderzy nie powiększą swojego dorobku punktowego;-)

Jedyna drużyna w naszym zasięgu (przynajmniej na dzień dzisiejszy) czyli Orzeł Nowa Wieś zagra u siebie z Górkami Myślenice, Conavia wyjeżdża po pewną wydaje się porażkę do niepokonanej w tym sezonie Dziecanovii a Beskid Tokarnia zagra na własnym boisku z rozstrzelaną w meczu na szczycie Duklą Bysina. Jak widać po wynikach ostatnich meczów w naszej lidze każdy może wygrać z każdym więc moje przewidywania wcale nie muszą się sprawdzić.

Przypominam o trwającej zabawie w typowanie meczów. Po zalogowaniu można obstawiać mecze.

Prognoza pogody na niedzielę nie jest zbyt optymistyczna ale liczę, że kibice licznie stawią się na trybunach aby wesprzeć drużynę! Zapraszam!

autor: ~~~diego 2010-04-30 15:59:45

avatar trzeba by coś zrobić żeby zachęcić więcej ludzi aby przychodzili na mecze przynajmniej te u siebie. kibice są potrzebni każdej drużynie. może jakieś ogłoszenia na drzewach?w piśmie sołectwa Jawornika?w gazecie parafialnej? na przykładzie Górków widzę że się da... może jakiś szaliczek klubowy? :D

autor: ~~~diego 2010-04-30 16:01:46

autor: ~~~diego 2010-04-30 16:03:19

avatar tyle :) powodzenia chłopaki!! będę na meczu i do boju!!

autor: ~Diego ma rację!!!! 2010-04-30 22:19:00

avatar Diego ma rację!!!! Jakby było gdzie usiąść "po ludzku" na "Estadio de Jawor", to kibiców byłoby więcej, a i jakość kibicowania może byłaby lepsza, podobno kobiety "łagodzą obyczaje", a dzieci to już w ogóle....

autor: ~~~diego 2010-05-01 13:30:42

avatar no więc może by pogadać z kim trzeba żeby zrobić co trzeba !! :)