Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

19

09-2020

sobota

20

09-2020

niedziela

SENIORZY: Jawor Jawornik vs Cyrhla Krzczonów - B-klasa, Jawornik, 15:00

21

09-2020

pon.

TRAMPKARZE: Jawor Jawornik vs Karpaty Siepraw - III liga, Jawornik, 17:30

22

09-2020

wtorek

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

25

09-2020

piątek

MŁODZIKI: Jawor Jawornik vs Lubomir Wiśniowa - III liga, Jawornik, 17:00

Statystyki drużyny

Aktualności

Grupy młodzieżowe w akcji - wstępne terminarze

  • autor: marsonxx, 2019-07-25 10:39

 

Jawor w sezonie 2019/2020 do boju wysyła aż trzy drużyny młodzieżowe, które będą kolejno rywalizować w II lidze juniorów starszych, III lidze trampkarzy oraz III lidze młodzików. Wszystkie zespoły swoje rozgrywki zaczną pod koniec sierpnia. Szczegółowe terminarze dostępne w rozwinięciu newsa.

Terminarz rozgrywek ligi: MYŚLENICE: II LIGA OKRĘGOWA A1 JUNIOR

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako
1. Pasternik Ochojno 24.08/25.08 Goście
2. Lubomir Wiśniowa 31.08/01.09 Gospodarze
3. LKS Rudnik 07.09/08.09 Goście
4. Karpaty Siepraw 14.09/15.09 Gospodarze
5. Jordan Zakliczyn 21.09/22.09 Goście
6. Cisy Harbutowice 28.09/29.09 Goście
7. Iskra Głogoczów 05.10/06.10 Gospodarze
8. Iskra Brzączowice 12.10/13.10 Goście
9. Szczebel Lubień 19.10/20.10 Gospodarze
10. Skalnik Trzemeśnia 26.10/27.10 Goście
11. Raba II Dobczyce 02.11/03.11 Gospodarze

 

Terminarz rozgrywek ligi: MYŚLENICE: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako
1. Sęp Droginia 26.08 Goście
2. LKS Rudnik 30.08 Gospodarze
3. LKS Mogilany 02.09 Goście
4. Karpaty Siepraw 06.09 Gospodarze
5. Jordan Zakliczyn 09.09 Goście
6. Cisy Harbutowice 13.09 Goście
7. Wróblowianka Kraków 16.09 Gospodarze
8. Sęp Droginia 23.09 Gospodarze
9. LKS Rudnik 30.09 Goście
10. LKS Mogilany 07.10 Gospodarze
11. Karpaty Siepraw 14.10 Goście
12. Jordan Zakliczyn 21.10 Gospodarze
13. Cisy Harbutowice 28.10 Gospodarze
14. Wróblowianka Kraków 04.11 Goście

 

Terminarz rozgrywek ligi: MYŚLENICE: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako
1. Sęp Droginia 30.08 Goście
2. Raba IV Dobczyce 06.09 Gospodarze
3. LKS Rudnik 13.09 Goście
4. Iskra Głogoczów 20.09 Goście
5. Szczebel Lubień 27.09 Gospodarze
6. Sęp Droginia 04.10 Gospodarze
7. Raba IV Dobczyce 11.10 Goście
8. LKS Rudnik 18.10 Gospodarze
9. Iskra Głogoczów 25.10 Gospodarze
10. Szczebel Lubień 31.10 Goście

*Daty mogą ulec zmianie, godziny spotkać będą ustalane w ciągu najbliższych dni


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [69]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Jawor JawornikCyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik   Cyrhla Krzczonów
2020-09-20, 15:00:00

Jawornik

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Dukla BysinaJawor Jawornik
Dukla Bysina 1:5 Jawor Jawornik
2020-09-12, 17:00:00
Jawornik
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Cisy Harbutowice 0:0 Grodzisko Raciechowice
Górki II Myślenice 1:5 Iskra Głogoczów
Dukla Bysina 1:5 Jawor Jawornik
Cyrhla Krzczonów 7:0 Karpaty II Siepraw
Wicher Stróża 1:0 LKS Trzebunia
Szczebel Lubień 0:4 Orzeł Nowa Wieś
Radwan Skomielna Czarna 7:5 Raba II Dobczyce

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 11 gości

dzisiaj: 209, wczoraj: 364
ogółem: 1 241 306

statystyki szczegółowe