01-2019

Piłkarskie podsumowanie roku w liczbach!

• autor: marsonxx, 2018-12-31 10:14

Przed nami ostatnie godziny roku 2018, co za tym idzie nadszedł czas na podsumowanie ostatnich 365 dni w wykonaniu Jawora. Zapraszamy do krótkiej lektury, w której garść statystyk. Więcej w rozwinięciu newsa.

2 – tyle razy bramkarzom Jawora udało zachować się czyste konto w ligowych pojedynkach. W obu meczach w bramce stał Rafał Łapa (vs Karpaty II Siepraw oraz Raba II Dobczyce).

4 – tyle czerwonych kartek ujrzeli zawodnicy Jawora w minionym roku kalendarzowym. Wykluczeni z boiska zostali zawodnicy pierwszej drużyny: Kamil Gaździk (vs Iskra Brzączowice) oraz Dominik Hołuj (vs Staw Polanka). W drużynie juniorskiej czerwone kartki oglądali Nikodem Hołuj (vs Lubomir Wiśniowa) oraz Kacper Rodak (vs Karpaty Siepraw).

4 – tyle razy pierwsza drużyna w tym roku dzieliła się punktami z rywalem. Trzykrotnie Jawor remisował na własnym boisku przeciwko drużynie Hejnału Krzyszkowice, Wichru Stróża (2017/2018) oraz Cisów Harbutowice (2018/19). Tylko raz Jaworowcy remisowali na wyjeździe przeciwko Dukli Bysinie (2018/19).

4 – taką pozycję zajmuje Jawor w tabeli po rundzie jesiennej sezonu 2018/19.

7 – tyle razy seniorska drużyna cieszyła się z kompletu punktów w ligowych pojedynkach. Pięciokrotnie udawało się w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu i zaledwie dwukrotnie na jesień minionego roku.

9 – tyle bramek zdobył najlepszy strzelec pierwszej drużyny Tymoteusz Jezioro. W rundzie wiosennej udało mu się pokonać bramkarzy rywali pięciokrotnie, a w trwającym obecnie sezonie dołożył już kolejne cztery trafienia. Tylko raz udało mu się w meczu strzelić więcej niż jedną bramkę (2 gole vs Raba II Dobczyce).

10 – tyle razy seniorzy schodzili z boiska bez zdobyczy punktowej. Ani razu w dwóch meczach nie udało się wygrać z Cyrhlą Krzczonów (porażka 4:2 na jesień oraz 0:3 na wiosnę).

10 – na tym miejscu swoje ligowe zmagania zakończył Jawor w sezonie 2017/2018.

18 – tyle bramek zdobył najlepszy strzelec drużyny juniorskiej czyli Dominik Hołuj. Udało mu się zdobyć ten wynik w dwunastu meczach, z czego w jednym popisał się hattrickiem (vs Karpaty Siepraw).

21 – tyle spotkań ligowych rozegrała pierwsza drużyna Jawora w 2018 roku. Tylko w siedmiu z nich udało się zgarnąć komplet punktów, w czterech zaledwie zremisować, a w dziesięciu trzeba było uznać wyższość przeciwnika.

25 – tyle ligowych punktów w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu i rundzie jesiennej trwającego sezonu, udało się uzbierać Jaworowi w B-klasie.

27 – tyle razy wszystkie drużyny łącznie występowały jako gospodarz i rozgrywały mecz na własnym boisku.

28 – tylu zawodników w minionym roku przywdziało trykot Jawora i reprezentowało pierwszą drużynę w meczach ligowych.

38 – tyle bramek zdobyła pierwsza drużyna w ligowych zmaganiach w 2018 roku.

43 – tyle bramek straciła pierwsza drużyna w minionym roku kalendarzowym. Najwięcej bo aż pięć goli w jednym meczu „zapakował” nam Staw Polanka. Sześciokrotnie Jawor tracił „zaledwie” jedną bramkę.

43 - tyle żółtych kartek zobaczyli wszyscy piłkarze Jawora. Najwięcej bo aż osiem otrzymał Dominik Hołuj, który jednak „zbierał” kartki w dwóch drużynach (seniorzy i juniorzy). Najwięcej żółtych kartek w pierwszej drużynie obejrzał Marek Podoba (4).

118 – tyle osób zobaczyło news z wstępnym terminarzem B-klasy sezonu 2018/19, który był najchętniej czytanym na naszej stronie w minionym roku.

1080 – tyle minut w drużynie juniorskiej spędził na boisku Przemysław Tylek, co jest najlepszym wynikiem wśród naszych młodych piłkarzy.

1591 – tyle minut w drużynie seniorskiej spędził na boisku Michał Ostafin. Na kolejnych miejscach znajdują się Marek Łapa (1530 minut) oraz Tymoteusz Jezioro (1394 minuty).

80387 - tyle razy odwiedzili Państwo naszą stronę w minionym roku kalendarzowym. Najlepsze wyniki mają wejścia w grudniu (średnio 502 wyświetlenia dziennie), na drugim miejscu znalazł się październik (średnio 343 wyświetlenia dziennie).

Dziękujemy za okazane wsparcie Jaworowi w minionym 2018 roku. Równie licznie już teraz zapraszamy na wszystkie mecze naszej drużyny w przyszłym roku.

Życzymy Wam Nowego Roku
pełnego optymizmu, radości,
szczęścia i powodzenia.
Niech w nadchodzącym roku 2019
spełnią się Wasze wszystkie marzenia!