Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

20

10-2017

piątek

Karpaty Siepraw - Jawor Jawornik - 16:00 - II liga młodzików

21

10-2017

sobota

Jawor Jawornik - Sokół Borzęta - 15:00 - B-klasa

22

10-2017

niedziela

Wróblowianka Kraków - Jawor Jawornik - 15:30 - II liga juniorów

23

10-2017

pon.

Płomień Brzączowice - Jawor Jawornik - 16:00 - III liga trampkarzy

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Najnowsza galeria

3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Aktualności

Drużyny młodzieżowe poznały swoich rywali!

  • autor: marsonxx, 2017-08-03 14:32

W sezonie 2017/2018 Jawor nie będzie reprezentowany tylko przez drużynę seniorską ale również przez młodzieżowców w kategoriach: junior, trampkarz oraz młodzik. Dzięki świetnym wynikom w poprzednim sezonie nasza kadra U19 wywalczyła awans do II ligi. Drużyna młodzików również sezon rozpocznie w II lidze, natomiast debiutujący trampkarze rozpoczną zmagania w III lidze myślenickiej.

 

II LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE - GRUPA 2

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. Topór Tenczyn 19.08/20.08 Goście
2. Tempo Rzeszotary 26.08/27.08 Gospodarze
3. Staw Polanka 02.09/03.09 Goście
4. Iskra Brzączowice 9.09/10.09 Goście
5. Wróblowianka Kraków 16.09/17.09 Gospodarze
6. Topór Tenczyn 23.09/24.09 Gospodarze
7. Tempo Rzeszotary 30.09/01.10 Goście
8. Staw Polanka 07.10/08.10 Gospodarze
9. Iskra Brzączowice 14.10/15.10 Gospodarze
10. Wróblowianka Kraków 21.10/22.10 Goście

III LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. Iskra Głogoczów 29.08 Gospodarze
2. Hejnał Krzyszkowice 05.09 Goście
3. Dziecanovia Dziekanowice 12.09 Gospodarze
4. Dalin II Myślenice 19.09 Goście
5. Cisy Harbutowice 26.09 Gospodarze
6. Wicher Stróża 03.10 Goście
7. Raba II Dobczyce 10.10 Gospodarze
8. Płomień Brzączowice 17.10 Goście
9. Lubomir Wiśniowa 24.10 Gospodarze
10. Jordan-Sum Zakliczyn 31.10 Goście
11. PAUZA - -

II LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE - GRUPA II

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. UKS Topór Tenczyn 25.08 Goście
2. Lubomir Wiśniowa 1.09 Gospodarze
3. Pcimianka I Pcim 8.09 Goście
4. Karpaty Siepraw 15.09 Gospodarze
5. Opatkowianka Opatkowice 22.09 Goście
6. UKS Topór Tenczyn 29.09 Gospodarze
7. Lubomir Wiśniowa 06.10 Goście
8. Pcimianka I Pcim 13.10 Gospodarze
9. Karpaty Siepraw 20.10 Goście
10. Opatkowianka Opatkowice 27.10 Gospodarze

*Daty mogą ulec zmianie, godziny meczów będą ustalane w przeciągu najbliższych tygodni


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [65]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Staw PolankaJawor Jawornik
Staw Polanka 1:3 Jawor Jawornik
2017-10-15, 16:00:00
Polanka -
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Cisy Harbutowice 2:1 Dukla Bysina
Cyrhla Krzczonów 2:1 Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża 0:3 Hejnał Krzyszkowice
Tempo II Rzeszotary 0:6 Iskra Brzączowice
Staw Polanka 1:3 Jawor Jawornik
Sokół Borzęta 1:2 Karpaty II Siepraw
Sęp Droginia Opatkowianka Opatkowice
Raba II Dobczyce 1:7 Orzeł II Myślenice

Najbliższe spotkanie

Jawor JawornikSokół Borzęta
Jawor Jawornik   Sokół Borzęta
2017-10-21, 15:00:00

Jawornik 5

Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 203, wczoraj: 118
ogółem: 867 106

statystyki szczegółowe