Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

22

09-2018

sobota

SENIORZY: Jawor Jawornik vs Cyrhla Krzczonów - B-klasa, Jawornik, 17:00

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

JUNIORZY: Jawor Jawornik vs Clavia Świątniki Górne - II liga, Jawornik, 17:00

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Aktualności

Drużyny młodzieżowe poznały swoich rywali!

  • autor: marsonxx, 2017-08-03 14:32

W sezonie 2017/2018 Jawor nie będzie reprezentowany tylko przez drużynę seniorską ale również przez młodzieżowców w kategoriach: junior, trampkarz oraz młodzik. Dzięki świetnym wynikom w poprzednim sezonie nasza kadra U19 wywalczyła awans do II ligi. Drużyna młodzików również sezon rozpocznie w II lidze, natomiast debiutujący trampkarze rozpoczną zmagania w III lidze myślenickiej.

 

II LIGA JUNIORÓW MYŚLENICE - GRUPA 2

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. Topór Tenczyn 19.08/20.08 Goście
2. Tempo Rzeszotary 26.08/27.08 Gospodarze
3. Staw Polanka 02.09/03.09 Goście
4. Iskra Brzączowice 9.09/10.09 Goście
5. Wróblowianka Kraków 16.09/17.09 Gospodarze
6. Topór Tenczyn 23.09/24.09 Gospodarze
7. Tempo Rzeszotary 30.09/01.10 Goście
8. Staw Polanka 07.10/08.10 Gospodarze
9. Iskra Brzączowice 14.10/15.10 Gospodarze
10. Wróblowianka Kraków 21.10/22.10 Goście

III LIGA TRAMPKARZY MYŚLENICE

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. Iskra Głogoczów 29.08 Gospodarze
2. Hejnał Krzyszkowice 05.09 Goście
3. Dziecanovia Dziekanowice 12.09 Gospodarze
4. Dalin II Myślenice 19.09 Goście
5. Cisy Harbutowice 26.09 Gospodarze
6. Wicher Stróża 03.10 Goście
7. Raba II Dobczyce 10.10 Gospodarze
8. Płomień Brzączowice 17.10 Goście
9. Lubomir Wiśniowa 24.10 Gospodarze
10. Jordan-Sum Zakliczyn 31.10 Goście
11. PAUZA - -

II LIGA MŁODZIKÓW MYŚLENICE - GRUPA II

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. UKS Topór Tenczyn 25.08 Goście
2. Lubomir Wiśniowa 1.09 Gospodarze
3. Pcimianka I Pcim 8.09 Goście
4. Karpaty Siepraw 15.09 Gospodarze
5. Opatkowianka Opatkowice 22.09 Goście
6. UKS Topór Tenczyn 29.09 Gospodarze
7. Lubomir Wiśniowa 06.10 Goście
8. Pcimianka I Pcim 13.10 Gospodarze
9. Karpaty Siepraw 20.10 Goście
10. Opatkowianka Opatkowice 27.10 Gospodarze

*Daty mogą ulec zmianie, godziny meczów będą ustalane w przeciągu najbliższych tygodni


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [131]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

Jawor JawornikCyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik   Cyrhla Krzczonów
2018-09-22, 17:00:00

-, Jawornik

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Dukla BysinaJawor Jawornik
Dukla Bysina 3:3 Jawor Jawornik
2018-09-16, 16:00:00
ul. Solidarności 6, Myślenice
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Staw Polanka 5:1 Radwan Skomielna Czarna
Cyrhla Krzczonów 3:2 Raba II Dobczyce
Dukla Bysina 3:3 Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice 2:4 Gościbia II Sułkowice

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 74, wczoraj: 540
ogółem: 920 636

statystyki szczegółowe