Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

20

10-2017

piątek

Karpaty Siepraw - Jawor Jawornik - 16:00 - II liga młodzików

21

10-2017

sobota

Jawor Jawornik - Sokół Borzęta - 15:00 - B-klasa

22

10-2017

niedziela

Wróblowianka Kraków - Jawor Jawornik - 15:30 - II liga juniorów

23

10-2017

pon.

Płomień Brzączowice - Jawor Jawornik - 16:00 - III liga trampkarzy

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

Najnowsza galeria

3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Aktualności

Orzeł na start! - wstępny terminarz B-klasy

  • autor: marsonxx, 2017-07-18 13:49

Dzisiaj został ogłoszony wstępny terminarz myślenickiej B-klasy w zbliżającym się sezonie 2017/2018. Jawor rozgrywki rozpocznie meczem wyjazdowym z drugą drużyną Orła Myślenice. Runda jesienna startuje w drugi weekend sierpnia (12-13.08). 

 

W związku z likwidacją drugiej grupy "Serie B", liczba drużyn biorących udział w lidze z Jaworem wzrosła aż do 16 drużyn, co za tym idzie nasza drużyna nie rozegra tylko 18 spotkań w sezonie ale aż 30. Podobnie jak rok temu w rozgrywkach myślenickiej B-klasy przyjdzie nam się zmierzyć z drużynami: Wicher Stróża, Cisy Harbutowice, Cyrhla Krzczonów, Staw Polanka, Sokół Borzęta, Grodzisko Raciechowice, Iskra Brzączowice oraz Opatkowianka Opatkowice. Do naszej ligi dołączą także drużyny które w ubiegłym sezonie rywalizowały w drugiej grupie czyli: Tempo II Rzeszotary, Raba II Dobczyce, Orzeł II Myślenice oraz Karpaty II Siepraw. Listę uczestników ligi zamyka spadkowicz z A-klasy czyli Sęp Droginia oraz powracające do rozgrywek drużyny Dukli Bysina oraz Hejnału Krzyszkowice.

Kolejka Przeciwnik Data* Jawor jako:
1. Orzeł II Myślenice 12/13.08 Goście
2. Opatkowianka Opatkowice 16.08 Gospodarze
3. Karpaty II Siepraw 19/20.08 Goście
4. Cisy Harbutowice 23.08 Goście
5. Iskra Brzączowice 26/27.08 Gospodarze
6. Hejnał Krzyszkowice 02/03.09 Goście
7. Grodzisko Raciechowice 09/10.09 Gospodarze
8. Dukla Bysina 16/17.09 Goście
9. Cyrhla Krzczonów 23/24.09 Gospodarze
10. Wicher Stróża 30.09/01.10 Goście
11. Tempo II Rzeszotary 07/08.10 Gospodarze
12. Staw Polanka 14/15.10 Goście
13. Sokół Borzęta 21/22.10 Gospodarze
14. Sęp Droginia 28/29.10 Goście
15. Raba II Dobczyce 04/05.11 Gospodarze

*Daty mogą ulec zmianie, godziny meczów będą ustalane w przeciągu najbliższych tygodni

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [84]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

Staw PolankaJawor Jawornik
Staw Polanka 1:3 Jawor Jawornik
2017-10-15, 16:00:00
Polanka -
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Cisy Harbutowice 2:1 Dukla Bysina
Cyrhla Krzczonów 2:1 Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża 0:3 Hejnał Krzyszkowice
Tempo II Rzeszotary 0:6 Iskra Brzączowice
Staw Polanka 1:3 Jawor Jawornik
Sokół Borzęta 1:2 Karpaty II Siepraw
Sęp Droginia Opatkowianka Opatkowice
Raba II Dobczyce 1:7 Orzeł II Myślenice

Najbliższe spotkanie

Jawor JawornikSokół Borzęta
Jawor Jawornik   Sokół Borzęta
2017-10-21, 15:00:00

Jawornik 5

Statystyki przedmeczowe »

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 202, wczoraj: 118
ogółem: 867 105

statystyki szczegółowe