3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Aktualności

Jawor nie zwalnia tempa

• autor: globusnc, 2016-09-08 22:06

W trzecim meczu rundy jesiennej piłkarze Jawora odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali na własnym boisku zespół Cisów Harbutowice 2:0.

Przyjezdni, którzy przed tą kolejką mieli na swoim koncie tylko jeden punkt, okazali się bardzo wymagającym rywalem. Zwłaszcza do przerwy trudno było wskazać faworyta. Napastnicy miejscowych mieli dwie bardzo dogodne sytuacje, natomiast goście poważnie zagrażali po strzałach z dystansu, głównie za sprawą Klimczyka.

czytaj dalej w rozwinięciu newsa

Do przerwy wynik bezbramkowy. Po pauzie zawodnicy z Jawornika w dużej mierze przejęli inicjatywę, czego konsekwencją były dwie strzelone bramki. Sebastian Łapa zrehabilitował się za niewykorzystane sytuacje z pierwszej części meczu, strzelając oba  gole. W pierwszym przypadku, sprytnym strzałem z rzutu wolnego zaskoczył Grzegorza Kuchtę. W drugiej sytuacji wykorzystał akcję sam na sam z bramkarzem Cisów, po doskonałym podaniu Daniela Burkata.
         W najbliższy weekend naszych piłkarzy czeka kolejna, na szczęście ostatnia pauza. W następnej  kolejce ( 18 września ), walczymy na wyjeździe z drużyną Opatowianki Kraków. Mamy nadzieję, że zwycięska seria będzie podtrzymana.

Jawor – Cisy  2:0, Bramki: Łapa Sebastian; Żółte kartki: Ryś, Łapa Stanisław

Kiełbowicz – Jezioro, Ostafin, Zięba, Panek – Ryś ( Hyla ), Burkat ( Baran ), Łapa Stanisław, Podoba– Motyka ( Gaździk ), Łapa Sebastian ( Eichler ).