SENIORZY: Jawor Jawornik vs Cisy Harbutowice - B-klasa, Jawornik, 15:30

28

10-2018

niedziela

JUNIORZY: Lubomir Wiśniowa vs Jawor Jawornik - II liga, Poznachowice Dolne, 11:00

• autor: lapa_marek, 2015-05-18 08:37

Seniorzy Jawora przegrali na własnym boisku z rezerwami Rudnika 0:3 (0:1). Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

Pierwsza połowa spotkania obfitowała w kontrowersyjne sytuacje. Pierwsza bramka dla przyjezdnych padła po uderzeniu zza 16-tki. Pomocnik gości uderzył wprost w goalkeepera gospodarzy, który tak nieszczęśliwie chwycił piłkę iż wylądowała na linii bramkowej. Po chwili zastanowienia sędzia boczny zasygnalizował iż piłka przekroczyła linię całym obwodem, mimo ogromnego sprzeciwu Jaworowców. Chwilę później rzut rożny dla gospodarzy egzekwował Wiśnicz. Świetne dośrodkowanie wykorzystał jeden z pomocników Jawora, uderzając wprost w bramkarza. Ten rozpaczliwie broniąc, wypuścił piłkę z rąk, chwile później wypychając z bramki futbolówkę. Ku zdziwieniu wszystkich zgromadzonych sędzia nakazał grać dalej. Nie sposób opisać rozczarowania jakie odczuwali gracze gospodarzy po takiej decyzji sędziego.

Druga połowa znacznie odbiegała poziomem od pierwszych trzech kwadransów. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, ataki gospodarzy były bezskuteczne. Świetnie grająca obrona gości "kasowała" w zalążku wszelkie zagrożenia. Drugą bramka dla przyjezdnych padłą z rzutu wolnego. Pomocnik gospodarzy precyzyjnie uderzył nad murem. W doliczonym czasie gry, po pięknym strzale z woleja wynik ustalił pomocnik gospodarzy.

Po świetnym meczu z Grodziskiem, przyszedł czas na słabe spotkanie z niewygodnym Rudnikiem. Trzymając się starego powiedzenia - raz na wozie, raz pod wozem, liczymy iż kolejne spotkanie będzie o wiele lepsze w wykonaniu biało - zielonych,