Kolejna porażka

• autor: lapa_marek, 2015-05-02 15:17

Kolejną wpadkę zaliczyli młodzi Jaworowcy. Tym razem na własnym obiekcie przegrali aż 1:4 ze znacznie niżej notowanym rywalem z Wiśniowej. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Kasperek. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

Skład: Piwowarski - Burda, M.Łapa, Dzieża (46' Góralik), Tylek - Ożóg (46' Święch), Batko (60' P.Węgrzyn), Pitala, Kiebzak (75' Żernowski) - Król, Kasperek

Już początek spotkania pokazał że nie będzie to łatwy mecz dla biało - zielonych. Obrona rywali nie pozwalała na zbyt wiele napastnikom gospodarzy. Gdy po bramce na 1:0 wydawało się że będzie już " z górki" gospodarze ostro zabrali się do roboty, czego wynikiem była bramka na 1:1 jeszcze w pierwszej połowie.

Po zmianie stron swoje okazje na poprawienie wyniku mieli Jaworowcy - po dośrodkowaniu z prawej strony w poprzeczkę uderzył Król. Swoją okazję miał również Kasperek, który uderzając futbolówkę z rzutu wolnego, minimalnie chybił. Sytuacja diametralnie uległa zmianie po kontuzji Kasperka, który musiał opuścić murawę, mimo braku zmian. W ostatnim kwadransie po katastrofalnej grze w obronie goście zaaplikowali aż 3 bramki.

Przegrana z Lubomirem sprawia iż walka o podium w III lidze juniorów znacznie się skomplikowała. Świetnie grający Beskid oraz Tempo przed nami, a przy obecnie prezentowanym stylu gry ciężko uwierzyć iż uda się coś "ugrać" w tych meczach. Jedyną nadzieją dla biało - zielonych będzie rozgrywanie każdego następnego spotkania, jak tego z serii " o życie".