Statystyki drużyny

Aktualności

Katastrofa po przerwie...

• autor: lapa_marek, 2014-06-05 23:05

Jawor przegrał wyjazdowe spotkanie z Orłem Myślenice aż 4:0. Relacja w rozwinięciu newsa.

5.5.2014, Myślenice

I Liga juniorów młodszych

Orzeł – Jawor 4:0   (0:0)

Skład: Piotr Braś – Sołtys (41’ Paweł Braś), Łapa, Burda, Góralik – Ożóg, Kiebzak, Święch(41’ Kasperek), Olszewski – Piwowarski (Woźniak 61’), Batko (50’ Żernowski)

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy starali się strzałami z dystansu zaskoczyć Piotrka. Mimo przewagi optycznej Orła, kilka razy przyjezdni zdołali zagrozić bramce gospodarzy. Swoje szanse zmarnował Batko oraz Piwowarski. Druga połowa zaczęła się fatalnie dla gości. Dwie minuty po wznowieniu, fatalnie zachowała się defensywa Jaworu, dając się łatwo ograć napastnikowi gospodarzy.  Do siatki skierował piłkę wprowadzony po przerwie zawodnik Orła z numerem 9.  Po straconej bramce kontry gości straciły na sile.  Bramka na 2:0 wpadła po fatalnym błędzie goalkeepera gości, który wbił piłkę do własnej bramki po rzucie wolnym. Chwile później było już 3:0, kiedy po zagraniu ręką sędzia odgwizdał rzut karny. Ostatnie 15 minut goście musieli radzić sobie w 10, ponieważ kontuzji doznał Góralik. Zwieńczeniem fatalnego spotkania była bramka samobójcza Burdy, który chcąc wybić piłkę, przelobował bezradnego bramkarza.

Wynik nie napawa optymizmem, przed kolejnymi spotkaniami. Kolejny raz o wyniku zadecydowały błędy indywidualne, jednak brak klarownych sytuacji na pewno dodatkowo martwi.  Gratulacje należą się zawodnikom Orła, ponieważ rozegrali świetne spotkanie, obnażając słabości przyjezdnych.