Tempo II Rzeszotary - Jawor Jawornik - 16:00 - B-klasa

Jawor Jawornik - Tempo Rzeszotary - 18:00 - II liga juniorów

Porażka w Myślenicach

• autor: lapa_marek, 2014-05-24 19:43

W czwartkowym meczu (22.5) juniorzy przegrali 3:2 z Trójką Myślenice. Żar lejący się z nieba nie przeszkodził młodym zawodnikom w stworzeniu ciekawego widowiska.Relacja w rozwinięciu newsa.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy długim utrzymywaniem się przy piłce widocznie męczyli przyjezdnych. Mimo przewagi w posiadaniu, w okolicach 70% - 30%, Jaworowcy groźnie kontrowali. Po jednej z ciekawszych akcji Olszewski uderzył minimalnie nad bramką. Wynik otworzył obrońca gospodarzy, który okazał się najsprytniejszy w polu karnym przy rzucie rożnym i strzałem z ochraniacza przelobował naszego bramkarza. Odpowiedź przyjezdnych nastąpiła po 10 minutach. Po podaniu z prawej strony, świetnym strzałem popisał się Kasperek, zmieniając wynik na 1:1. Wszystko wskazywało iż pierwsza połowa zakończy się remisem, jednak dotychczasowo grający „po profesorsku” Burda popełnił katastrofalny błąd, mijając się z piłką. Bezlitosny okazał się napastnik Trójki, uderzając obok bezradnego goalkeepera gości.

Druga połowa nie zaczęła się najlepiej dla przyjezdnych. Fatalne błędy na bokach obrony oraz w środku pola dobrze wykorzystywali gospodarze. Trójka podwyższyła na 3:1 po fatalnej interwencji naszego bramkarza. Pomocnik Trójki  posłał toczącą się piłkę w światło bramki. Jak się okazało, strzał ten zaskoczył totalnie Piotra.B. Mimo straconej bramki to goście doszli do głosu w ostatnich 20 minutach. Wejście rezerwowych znacznie ożywiło poczynania przyjezdnych. Nadzieje na korzystny wynik dał Piwowarski, który na raty pokonał bramkarza przeciwnika. Świetne sytuacje na podwyższenie wyniku miał Kasperek, jednak zabrakło zimnej krwi  w 100% sytuacjach.

Druga porażka z rzędu stała się faktem. Mimo kiepskiego wyniku, Jawor zostawił za sobą dobre wrażenie, szczególnie za sprawą ostatnich 20 minut drugiej połowy.

Jawor JawornikWicher Stróża
Jawor Jawornik 2:2 Wicher Stróża
2018-05-19, 17:00:00

Tempo II RzeszotaryJawor Jawornik
Tempo II Rzeszotary   Jawor Jawornik
2018-05-27, 16:00:00

Rzeszotary -

Statystyki przedmeczowe »

Grodzisko Raciechowice 0:2 Cisy Harbutowice
Hejnał Krzyszkowice 6:1 Dukla Bysina
Iskra Brzączowice 4:2 Cyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik 2:2 Wicher Stróża
Karpaty II Siepraw 3:1 Tempo II Rzeszotary
Staw Polanka pauza
Orzeł II Myślenice 5:1 Sokół Borzęta
Raba II Dobczyce 0:2 Sęp Droginia

Czy Jawor poprawi swoją pozycję w rundzie w rewanżowej?