Sieprawianka na przełamanie

• autor: globusnc, 2013-10-02 21:56

W najbliższą sobotę o godz. 15.00 Jawor rozegra powalczy o ligowe punkty z Sieprawianką. Po bardzo dobrym początku rozgrywek nasza drużyna zanotowała dwie porażki pod rząd i to najbliższe spotkanie da odpowiedź czy mamy do czynienia z wypadkiem przy pracy czy z głębszym problemem.

Nasz najbliższy rywal zgromadził na swoim koncie 7 punktów, wszystkie na własnym boisku co świadczy o tym, że czeka nas trudne zadanie. Mam nadzieję, że uda się wreszcie zdobyć komplet punktów z Sieprawianką bo jak do tej pory w krótkiej historii potyczek mamy na koncie porażkę i remis.

Zbiórka i wyjazd busem o godz. 13.45

W pozostałych meczach...

nasz ostatni pogromca Staw podejmował będzie w derbowym spotkaniu powracający na właściwe tory Halniak Zawada. Jedno jest pewne w meczu tym nie zabraknie walki i emocji gdyż obie ekipy nie pałają do siebie miłością ;-)

W kolejnym derbowym meczu Rudnik podejmował będzie Gościbię, która po słabym początku rozgrywek ostatnio regularnie punktuje i po ostatniej kolejce wskoczyła na podium. Liderująca w Serie B Opatkowianka zagra w Myślenicach z Duklą, ciekawe czy waleczni gracze z Bysiny postarają się o niespodziankę jaką będzie urwanie choćby punktu faworyzowanym rywalom.

W meczu spadkowiczów z A-klasy Cyrhli i Wichra nietrudno wskazać faworyta, "czerwona latarnia" ze Stróży wydaje się nie mieć szans z bardzo solidną na swoim boisku Cyrhlą. W ostatnim meczu grające w kratkę Górki podejmą Grodzisko, mecz o tyle ciekawy, że w drużynie z Raciechowic występuje kilku zawodników, którzy jeszcze parę tygodni temu grali w myślenickiej drużynie.

Juniorzy młodsi także w sobotę powalczą o pierwsze punkty w sezonie z Orłem Myślenice. Nasza młodzież na razie zbiera srogie lekcje od rywali notując wysokie porażki ale mam nadzieję, że chłopaki wyciągają z nich wnioski i tym razem to oni zaskoczą rywali :D