3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Aktualności

(prawie) Udany comeback

• autor: globusnc, 2013-09-01 19:18

Po 7 minutach meczu z Opatkowianką Jawor przegrywał 0:2, po 20 minutach 0:3. W 90 minucie po bramce z karnego Zielińskiego udało się wyrównać. Niestety w końcówce to goście postawili kropkę nad "i" strzelając czwartą bramkę i wywożąc komplet punktów z Jawornika.

Więcej szczegółów z tego szalonego meczu późnym wieczorem.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli St. Łapa 2 oraz Zieliński. Dla Opatkowianki strzelał jeden zawodnik - Ł. Dulemba, który dziś był nie do zatrzymania dla naszej defensywy.