JUNIORZY: Jawor Jawornik vs Clavia Świątniki Górne - II liga, Jawornik, 17:00

SENIORZY: Staw Polanka vs Jawor Jawornik - B-klasa, Polanka, 16:00

Mecz na szczycie

• autor: globusnc, 2013-08-30 22:01

W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w Jaworniku będziemy świadkiem meczu na szczycie B-klasy. Wicelider tabeli Jawor podejmował będzie liderującą po dwóch kolejkach Opatkowiankę. Goście mocno rozpoczęli rundę jesienną odprawiając z czterobramkowym bagażem naszych sąsiadów zza miedzy Rudnik i Gościbię. Zbiórka zawodników o godz. 16.00

Wszystkim popadającym w hurraoptymizm i samozachwyt pragnę przypomnieć, że poprzedni sezon także zaczęliśmy od dwóch wygranych a jak skończyliśmy... wszystkim wiadomo. Mam nadzieję, że w niedzielę staniemy na wysokości zadania i zaksięgujemy kolejny komplet punktów. Z Opatkowianką w zeszłym sezonie nie wywalczyliśmy nawet punktu ale oba mecze były bardzo wyrównane i do końca trzymały w napięciu, obfitowały w bramki i sytuacje podbramkowe więc kibicom nie powinno się nudzić.

W innych meczach:

trzecia drużyna z kompletem zwycięstw czyli Staw Polanka będzie się starał przedłużyć dobrą passę - tym razem przed sąsiadami z Polanki zadanie trudne - gościć będą spadkowicza z A-klasy Cyrhlę Krzczonów. Gracze Cyrhli po falstarcie z Górkami tydzień temu odprawili z kwitkiem Halniaka Zawada.

W Sieprawiu Sieprawianka podejmować będzie mocno przemeblowane Górki Myślenice, wskazanie faworyta w tym meczu jest bardzo trudne, obie drużyny mają na swym koncie zwycięstwo i porażkę - czy atut własnego boiska przeważy i to Sieprawianka zdobędzie trzy oczka?

Rudnik po laniu w Opatkowicach odrodził się tydzień temu pokonując na wyjeździe Wicher Stróża, teraz po spadkowiczu z A-klasy stanie w szranki z beniaminkiem z Bysiny. Rudniczanie są bardzo mocni na własnym boisku więc przed Duklą bardzo trudne zadanie.

Gościbia II podobnie jak Wicher jeszcze w tym sezonie nie zapunktowała. Jedno jest pewne po niedzielnym meczu co najmniej jedna z tych drużyn będzie miała na swoim koncie punkt(y). Zobaczymy czy po spadku z A-klasy Wicher zdoła się pozbierać i wyjechać z Sułkowic z tarczą.

W ostatnim spotkaniu trzecia z drużyn bez punktów na swoim koncie w nowym sezonie czyli Halniak będzie podejmować mocno przebudowane Grodzisko Raciechowice. Gracze z Zawady zanotowali najgorszy start od kilku lat i na pewno zrobią wszystko żeby zatrzeć niekorzystne wrażenie z dwóch pierwszych meczów.

Staw PolankaJawor Jawornik
Staw Polanka   Jawor Jawornik