Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w karnych

• autor: globusnc, 2013-07-07 20:36

W rozegranym dziś meczu barażowym o utrzymanie w B-klasie Jawor uległ z rzutach karnych Dukli Bysina 4:5. W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Jawor prowadził do przerwy po bramce w Zielińskiego, Dukla wyrównała 15 minut przed końcem meczu.

Już przed meczem wiadomo było,

że w związku z reorganizacją rozgrywek w IV i V lidze baraż ten nie będzie miał praktycznie znaczenia i obie drużyny w przyszłym sezonie będą walczyć o B-klasowe punkty.

Do nowo utworzonej grupy wielicko-myślenickiej klasy okręgowej awansować ma wicelider A-klasy LKS Rudnik. W związku z powyższym jego miejsce zajmie wicelider B-klasy Orzeł Nowa Wieś co wiąże się automatycznie z awansem Dukli do "Serie B".

Czekamy tylko na zaakceptowanie wspomnianej reformy przez Zarząd MZPN co nastąpić ma w ciągu dwóch tygodni. Jeżeli nie nastąpi... jesienią zagramy w C-klasie...