Statystyki drużyny

Aktualności

Przełamanie...

• autor: globusnc, 2012-10-27 23:38

Na zakończenie rundy jesiennej Jawor nareszcie przełamał passę porażek pokonując Górki Myślenice 4:1 (2:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Piskorz, Twardosz, Zieliński i Marek Łapa I.

Dodałem RELACJĘ z meczu i SKRÓT wideo. Zapraszam!

Początek meczu należał do Górek, goście swoją przewagę udokumentowali bramką Kapery w 13 min. Drugi kwadrans meczu był bardzo słaby, żadna z drużyn nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywala. Końcówka pierwszej odsłony należała do Jawora. Najpierw...

Piskorz wyrównał strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Hudaszka kilka minut później Twardosz wykończył koronkową akcję Piskorza i Zielińskiego strzelając z 14 metrów obok bramkarza.

W drugiej połowie Górki atakowały a Jawor bronił się mądrze i wyprowadzał groźne kontrataki. Po jednym z nich nasza drużyna wywalczył rzut wolny, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka odbita od Piskorza trafiła pod nogi Marka Łapy I - naszemu stoperowi pozostało strzelić z 7 metrów do siatki.

W końcówce obie drużyny miały kilka okazji na zmianę rezultatu, w naszej bramce rewelacyjnie spisywał się jednak Ocetkiewicz, który kilka razy uratował nasz zespół przed utratą bramki. Jawor zdobył jeszcze jedną bramkę, po rzucie rożnym o piłkę w powietrzu powalczył Marek Łapa II, który po raz pierwszy w tym sezonie po wyleczeniu kontuzji zameldował się na boisku - futbolówka spadła pod nogi Zielińskiego, który z 15 metrów strzelił pewnie do siatki.