Statystyki drużyny

Aktualności

Kolejny remis

• autor: globusnc, 2012-05-27 19:01

Jawor zremisował z Halniakiem 2:2 (1:1). Dwa razy za sprawą Zielińskiego wychodziliśmy na prowadzenie ale rywale dwa razy doprowadzili do remisu, najpierw za sprawą Koppa a później Dąbrowskiego.

W pierwszej połowie znacznie lepsze wrażenie sprawiał Halniak, po przerwie to Jawor prezentował się lepiej. Pozostaje pewien niedosyt bo w końcówce Jawor miał dwie "piłki meczowe" - w sytuacji sam na sam spudłował Zieliński a Sebastian Łapa nie trafił w piłkę stojąc  metr przed pustą bramką...

Juniorzy wygrali wczoraj z Clavią Świątniki Górne 8:0. Gratuluję!

Dodałem relację i skrót wideo

Tradycyjnie wieczorem skrót i relacja. Zapraszam!

autor: ~anonim 2012-05-27 23:31:08

avatar gratulacje chłopaki, ładny dla oka mecz, mieliście swoje sytuacje, ale mimo to super

autor: ~gosc.. 2012-05-28 17:20:52

avatar kiedy trening maja juniorzy?

autor: ~sda 2012-05-28 18:27:09

avatar wtorek o 19 chyba

autor: ~maniek 2012-05-29 10:33:56

avatar z Ocetkiewiczem nie zajedziecie daleko .. jest wolniejszy ode mnie : > to nie tylko druga bramka dla Halniaka, ale prawidłowo zdobyta bramka Iskry gdy dał się on przeskoczyć jak ... emeryt : >

autor: ~do manka 2012-05-29 12:44:10

avatar Odezwał się antyfan futbolu.. nie znasz się to nie zabieraj głosu..

autor: ~AkaWisła 2012-05-29 14:50:18

avatar uważam że gdyby nie Ocetkiewicz to Halniak wygrałby w Jaworniku. obroniona strzał i dobitka na samym początku meczu i strzał po długim rogu w 2 połowie - majtersztyk. a przy naszej drugiej bramce może i trochę zawalił, ale na bank strzął był bardzo silny i z dziwną rotacją

autor: ~maniek 2012-05-29 16:19:24

avatar kłocił sie nie będę ale wiem co mowię :> natomiast u nas jak widać na filmie nasz zawodnik normalnie stał przy nim, piłka spokojnie opadała i dał sobie wbic bramkę .. i bramka nie uznana co mozna tlumaczyc tym że bramkach jest nietykalny w 5-tce, ale nie ma mowy chyba iż nie wolno stać i czekać na piłkę w piątce

autor: globusnc 2012-05-29 19:04:13

Profil globusnc w Futbolowo Pokaż mi kogoś na tym poziomie rozgrywek kto nie popełnia błędów. Krzysiek jest mocnym punktem drużyny, może i nie jest królem gry na przedpolu ale na linii i w sytuacjach sam na sam jest bardzo dobry. W metrykę mu nie zaglądam i życzę żeby jak najdłużej stał między słupkami. Ważne, że mu się chce.

autor: ~~kibic 2012-05-30 13:50:22

avatar dokladnie, a maniek czekam jak pokazesz swoje ruchy niedziele, az sie przejade na ten mecz zobaczyc jak w... dostajecie :p