Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

29

09-2020

wtorek

30

09-2020

środa

01

10-2020

czwartek

02

10-2020

piątek

TRAMPKARZE: Dziecanovia Dziekanowice vs Jawor Jawornik - III liga, Dziekanowice, 17:30

MŁODZIKI: LKS Mogilany vs Jawor Jawornik - III liga, Mogilany, 16:30

03

10-2020

sobota

04

10-2020

niedziela

SENIORZY: Jawor Jawornik vs Szczebel Lubień - B-klasa, Jawornik, 15:00

05

10-2020

pon.

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Lubomir Wiśniowa LKS Rudnik 17:00
Raba II Dobczyce Jawor Jawornik 17:00
Skalnik Trzemeśnia Iskra Głogoczów 17:00
Topór Tenczyn Cisy Harbutowice 17:00
Topór Tenczyn Skalnik Trzemeśnia 17:00
Iskra Głogoczów Raba II Dobczyce 17:00
Jawor Jawornik Lubomir Wiśniowa 17:00
Cisy Harbutowice LKS Rudnik 17:00
LKS Rudnik Jawor Jawornik 17:00
Lubomir Wiśniowa Iskra Głogoczów 17:00
Raba II Dobczyce Topór Tenczyn 17:00
Skalnik Trzemeśnia Cisy Harbutowice 17:00
Topór Tenczyn Lubomir Wiśniowa 17:00
Skalnik Trzemeśnia Raba II Dobczyce 17:00
Iskra Głogoczów LKS Rudnik 17:00
Cisy Harbutowice Jawor Jawornik 17:00
Raba II Dobczyce Cisy Harbutowice 17:00
Lubomir Wiśniowa Skalnik Trzemeśnia 17:00
Jawor Jawornik Iskra Głogoczów 17:00
LKS Rudnik Topór Tenczyn 17:00
Raba II Dobczyce Lubomir Wiśniowa 17:00
Topór Tenczyn Jawor Jawornik 17:00
Skalnik Trzemeśnia LKS Rudnik 17:00
Cisy Harbutowice Iskra Głogoczów 17:00
Lubomir Wiśniowa Cisy Harbutowice 17:00
Iskra Głogoczów Topór Tenczyn 17:00
Jawor Jawornik Skalnik Trzemeśnia 17:00
LKS Rudnik Raba II Dobczyce 17:00

Najbliższe spotkanie

Jawor JawornikSzczebel Lubień
Jawor Jawornik   Szczebel Lubień
2020-10-04, 15:00:00

Jawornik

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wicher StróżaJawor Jawornik
Wicher Stróża 2:2 Jawor Jawornik
2020-09-26, 17:00:00
Stróża
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Cisy Harbutowice 1:0 Górki II Myślenice
Dukla Bysina 1:10 Grodzisko Raciechowice
Cyrhla Krzczonów 1:4 Iskra Głogoczów
Wicher Stróża 2:2 Jawor Jawornik
Szczebel Lubień 0:0 Karpaty II Siepraw
Radwan Skomielna Czarna 1:6 LKS Trzebunia
Raba II Dobczyce 0:3 Orzeł Nowa Wieś

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 361, wczoraj: 408
ogółem: 1 248 449

statystyki szczegółowe