Jawor Jawornik - strona oficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE LKS JAWOR JAWORNIK
  •        

Logowanie

Kalendarium

19

02-2018

pon.

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Najnowsza galeria

3 kolejka: Jawor Jawornik - Wicher Stróża
Ładowanie...

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  Wicher Stróża Cyrhla Krzczonów 14:00
30  Tempo II Rzeszotary Dukla Bysina 14:00
30  Staw Polanka Grodzisko Raciechowice 14:00
30  Sokół Borzęta Hejnał Krzyszkowice 18:00
30  Sęp Droginia Iskra Brzączowice 14:00
30  Raba II Dobczyce Jawor Jawornik 15:00
30  Orzeł II Myślenice Karpaty II Siepraw 15:00
30  Cisy Harbutowice Opatkowianka Opatkowice 14:30
29  Opatkowianka Opatkowice Orzeł II Myślenice 15:00
29  Karpaty II Siepraw Raba II Dobczyce 12:00
29  Jawor Jawornik Sęp Droginia 15:00
29  Iskra Brzączowice Sokół Borzęta 14:00
29  Staw Polanka Hejnał Krzyszkowice 12:00
29  Grodzisko Raciechowice Tempo II Rzeszotary 12:00
29  Dukla Bysina Wicher Stróża 12:00
29  Cyrhla Krzczonów Cisy Harbutowice 12:00
28  Raba II Dobczyce Opatkowianka Opatkowice 15:00
28  Cisy Harbutowice Orzeł II Myślenice 16:00
28  Cyrhla Krzczonów Dukla Bysina 15:00
28  Wicher Stróża Grodzisko Raciechowice 15:00
28  Tempo II Rzeszotary Hejnał Krzyszkowice 11:00
28  Staw Polanka Iskra Brzączowice 15:00
28  Sokół Borzęta Jawor Jawornik 15:00
28  Sęp Droginia Karpaty II Siepraw 15:00
27  Orzeł II Myślenice Raba II Dobczyce 15:30
27  Opatkowianka Opatkowice Sęp Droginia 15:00
27  Karpaty II Siepraw Sokół Borzęta 16:00
27  Jawor Jawornik Staw Polanka 16:00
27  Iskra Brzączowice Tempo II Rzeszotary 15:00
27  Hejnał Krzyszkowice Wicher Stróża 16:00
27  Grodzisko Raciechowice Cyrhla Krzczonów 14:00
27  Dukla Bysina Cisy Harbutowice 15:00
26  Dukla Bysina Grodzisko Raciechowice 16:00
26  Cyrhla Krzczonów Hejnał Krzyszkowice 11:00
26  Wicher Stróża Iskra Brzączowice 16:00
26  Tempo II Rzeszotary Jawor Jawornik 16:00
26  Staw Polanka Karpaty II Siepraw 16:00
26  Sokół Borzęta Opatkowianka Opatkowice 17:00
26  Sęp Droginia Orzeł II Myślenice 16:00
26  Raba II Dobczyce Cisy Harbutowice 16:00
25  Raba II Dobczyce Sęp Droginia 17:00
25  Orzeł II Myślenice Sokół Borzęta 16:00
25  Opatkowianka Opatkowice Staw Polanka 16:30
25  Karpaty II Siepraw Tempo II Rzeszotary 15:00
25  Jawor Jawornik Wicher Stróża 16:30
25  Iskra Brzączowice Cyrhla Krzczonów 14:00
25  Hejnał Krzyszkowice Dukla Bysina 16:00
25  Grodzisko Raciechowice Cisy Harbutowice 15:00
24  Grodzisko Raciechowice Hejnał Krzyszkowice 14:00
24  Dukla Bysina Iskra Brzączowice 14:00
24  Cyrhla Krzczonów Jawor Jawornik 12:00
24  Wicher Stróża Karpaty II Siepraw 14:00
24  Tempo II Rzeszotary Opatkowianka Opatkowice 14:00
24  Staw Polanka Orzeł II Myślenice 19:00
24  Sokół Borzęta Raba II Dobczyce 11:00
24  Cisy Harbutowice Sęp Droginia 15:00
23  Sęp Droginia Sokół Borzęta 16:00
23  Raba II Dobczyce Staw Polanka 17:00
23  Orzeł II Myślenice Tempo II Rzeszotary 15:00
23  Opatkowianka Opatkowice Wicher Stróża 17:30
23  Karpaty II Siepraw Cyrhla Krzczonów 15:00
23  Jawor Jawornik Dukla Bysina 14:00
23  Iskra Brzączowice Grodzisko Raciechowice 16:30
23  Cisy Harbutowice Hejnał Krzyszkowice 15:00
22  Hejnał Krzyszkowice Iskra Brzączowice 17:00
22  Grodzisko Raciechowice Jawor Jawornik 17:00
22  Dukla Bysina Karpaty II Siepraw 16:00
22  Cyrhla Krzczonów Opatkowianka Opatkowice 17:30
22  Wicher Stróża Orzeł II Myślenice 16:00
22  Tempo II Rzeszotary Raba II Dobczyce 17:00
22  Staw Polanka Sęp Droginia 17:00
22  Cisy Harbutowice Sokół Borzęta 17:00
21  Sokół Borzęta Staw Polanka 17:00
21  Sęp Droginia Tempo II Rzeszotary 15:00
21  Raba II Dobczyce Wicher Stróża 18:00
21  Orzeł II Myślenice Cyrhla Krzczonów 16:00
21  Dukla Bysina Opatkowianka Opatkowice 17:00
21  Karpaty II Siepraw Grodzisko Raciechowice 17:00
21  Jawor Jawornik Hejnał Krzyszkowice 11:00
21  Iskra Brzączowice Cisy Harbutowice 16:00
20  Iskra Brzączowice Jawor Jawornik 16:00
20  Hejnał Krzyszkowice Karpaty II Siepraw 17:00
20  Grodzisko Raciechowice Opatkowianka Opatkowice 18:00
20  Dukla Bysina Orzeł II Myślenice 17:00
20  Cyrhla Krzczonów Raba II Dobczyce 18:00
20  Wicher Stróża Sęp Droginia 17:30
20  Tempo II Rzeszotary Sokół Borzęta 17:00
20  Cisy Harbutowice Staw Polanka 17:30
19  Staw Polanka Tempo II Rzeszotary 18:00
19  Sokół Borzęta Wicher Stróża 18:00
19  Sęp Droginia Cyrhla Krzczonów 18:00
19  Raba II Dobczyce Dukla Bysina 18:00
19  Orzeł II Myślenice Grodzisko Raciechowice 18:00
19  Opatkowianka Opatkowice Hejnał Krzyszkowice 11:00
19  Karpaty II Siepraw Iskra Brzączowice 18:00
19  Cisy Harbutowice Jawor Jawornik 18:00
18  Jawor Jawornik Karpaty II Siepraw 17:00
18  Iskra Brzączowice Opatkowianka Opatkowice 18:00
18  Hejnał Krzyszkowice Orzeł II Myślenice 17:00
18  Grodzisko Raciechowice Raba II Dobczyce 18:00
18  Dukla Bysina Sęp Droginia 18:00
18  Cyrhla Krzczonów Sokół Borzęta 17:00
18  Wicher Stróża Staw Polanka 17:30
18  Cisy Harbutowice Tempo II Rzeszotary 15:00
17  Tempo II Rzeszotary Wicher Stróża 18:00
17  Staw Polanka Cyrhla Krzczonów 16:00
17  Sokół Borzęta Dukla Bysina 18:00
17  Sęp Droginia Grodzisko Raciechowice 18:00
17  Raba II Dobczyce Hejnał Krzyszkowice 11:00
17  Orzeł II Myślenice Iskra Brzączowice 18:00
17  Opatkowianka Opatkowice Jawor Jawornik 18:00
17  Karpaty II Siepraw Cisy Harbutowice 18:00
16  Karpaty II Siepraw Opatkowianka Opatkowice 17:00
16  Jawor Jawornik Orzeł II Myślenice 16:00
16  Iskra Brzączowice Raba II Dobczyce 16:00
16  Hejnał Krzyszkowice Sęp Droginia 17:00
16  Grodzisko Raciechowice Sokół Borzęta 17:00
16  Dukla Bysina Staw Polanka 18:00
16  Cyrhla Krzczonów Tempo II Rzeszotary 16:00
16  Cisy Harbutowice Wicher Stróża 18:00
15  2018-03-11 Hejnał Krzyszkowice Sokół Borzęta 18:00
15  2017-11-05 Cyrhla Krzczonów 2:2 Wicher Stróża zobacz ›
15  2017-11-05 Dukla Bysina 0:5 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
15  2017-11-05 Grodzisko Raciechowice 2:0 Staw Polanka zobacz ›
15  2017-11-05 Iskra Brzączowice 3:1 Sęp Droginia zobacz ›
15  2017-11-04 Jawor Jawornik 3:1 Raba II Dobczyce zobacz ›
15  2017-11-04 Karpaty II Siepraw 0:0 Orzeł II Myślenice zobacz ›
15  2017-11-04 Opatkowianka Opatkowice 1:2 Cisy Harbutowice zobacz ›
14  2017-11-25 Hejnał Krzyszkowice 3:2 Staw Polanka zobacz ›
14  2017-11-25 Wicher Stróża 6:1 Dukla Bysina zobacz ›
14  2017-11-19 Cisy Harbutowice 3:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
14  2017-11-18 Raba II Dobczyce 5:1 Karpaty II Siepraw zobacz ›
14  2017-11-18 Tempo II Rzeszotary 3:0 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
14  2017-10-29 Orzeł II Myślenice 3:0 Opatkowianka Opatkowice zobacz ›
14  2017-10-29 Sęp Droginia 2:2 Jawor Jawornik zobacz ›
14  2017-10-28 Sokół Borzęta 2:1 Iskra Brzączowice zobacz ›
13  2017-10-22 Dukla Bysina 0:3 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
13  2017-10-22 Hejnał Krzyszkowice 10:1 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
13  2017-10-22 Iskra Brzączowice 5:0 Staw Polanka zobacz ›
13  2017-10-22 Karpaty II Siepraw 1:0 Sęp Droginia zobacz ›
13  2017-10-21 Grodzisko Raciechowice 3:0 Wicher Stróża zobacz ›
13  2017-10-21 Jawor Jawornik 3:2 Sokół Borzęta zobacz ›
13  2017-10-21 Opatkowianka Opatkowice 0:5 Raba II Dobczyce zobacz ›
13  2017-10-21 Orzeł II Myślenice 1:1 Cisy Harbutowice zobacz ›
12  2017-10-15 Raba II Dobczyce 1:7 Orzeł II Myślenice zobacz ›
12  2017-10-15 Sęp Droginia 3:0 Opatkowianka Opatkowice zobacz ›
12  2017-10-15 Staw Polanka 1:3 Jawor Jawornik zobacz ›
12  2017-10-15 Tempo II Rzeszotary 0:6 Iskra Brzączowice zobacz ›
12  2017-10-15 Wicher Stróża 0:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
12  2017-10-15 Cyrhla Krzczonów 2:1 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
12  2017-10-15 Cisy Harbutowice 2:1 Dukla Bysina zobacz ›
12  2017-10-14 Sokół Borzęta 1:2 Karpaty II Siepraw zobacz ›
11  2017-10-08 Grodzisko Raciechowice 5:3 Dukla Bysina zobacz ›
11  2017-10-08 Hejnał Krzyszkowice 4:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
11  2017-10-08 Iskra Brzączowice 8:0 Wicher Stróża zobacz ›
11  2017-10-08 Karpaty II Siepraw 0:0 Staw Polanka zobacz ›
11  2017-10-08 Orzeł II Myślenice 3:3 Sęp Droginia zobacz ›
11  2017-10-08 Cisy Harbutowice 10:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
11  2017-10-07 Jawor Jawornik 2:2 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
11  2017-10-07 Opatkowianka Opatkowice 3:4 Sokół Borzęta zobacz ›
10  2017-10-01 Staw Polanka 4:1 Opatkowianka Opatkowice zobacz ›
10  2017-10-01 Tempo II Rzeszotary 1:1 Karpaty II Siepraw zobacz ›
10  2017-10-01 Cyrhla Krzczonów 2:3 Iskra Brzączowice zobacz ›
10  2017-10-01 Dukla Bysina 2:8 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
10  2017-09-30 Sęp Droginia 2:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
10  2017-09-30 Sokół Borzęta 1:0 Orzeł II Myślenice zobacz ›
10  2017-09-30 Wicher Stróża 1:0 Jawor Jawornik zobacz ›
10  2017-09-30 Cisy Harbutowice 1:2 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2018-03-04 Hejnał Krzyszkowice Grodzisko Raciechowice 14:00
2017-11-25 Jawor Jawornik 4:2 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
2017-11-12 Iskra Brzączowice 12:0 Dukla Bysina zobacz ›
2017-11-12 Karpaty II Siepraw 1:3 Wicher Stróża zobacz ›
2017-11-12 Opatkowianka Opatkowice 2:2 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
2017-11-11 Raba II Dobczyce 1:0 Sokół Borzęta zobacz ›
2017-10-04 Orzeł II Myślenice 4:2 Staw Polanka zobacz ›
2017-09-24 Sęp Droginia 0:2 Cisy Harbutowice zobacz ›
2017-11-18 Dukla Bysina 0:5 Jawor Jawornik zobacz ›
2017-09-17 Tempo II Rzeszotary 1:4 Orzeł II Myślenice zobacz ›
2017-09-17 Cyrhla Krzczonów 4:1 Karpaty II Siepraw zobacz ›
2017-09-17 Grodzisko Raciechowice 1:3 Iskra Brzączowice zobacz ›
2017-09-17 Hejnał Krzyszkowice 6:0 Cisy Harbutowice zobacz ›
2017-09-16 Sokół Borzęta 1:2 Sęp Droginia zobacz ›
2017-09-16 Staw Polanka 1:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
2017-09-16 Wicher Stróża 6:1 Opatkowianka Opatkowice zobacz ›
2017-09-10 Iskra Brzączowice 2:0 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2017-09-10 Karpaty II Siepraw 0:3 Dukla Bysina zobacz ›
2017-09-10 Raba II Dobczyce 3:6 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
2017-09-09 Jawor Jawornik 0:1 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2017-09-09 Opatkowianka Opatkowice 1:0 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
2017-09-09 Orzeł II Myślenice 4:3 Wicher Stróża zobacz ›
2017-09-09 Sęp Droginia 0:2 Staw Polanka zobacz ›
2017-09-09 Sokół Borzęta 2:3 Cisy Harbutowice zobacz ›
2017-09-03 Staw Polanka 2:1 Sokół Borzęta zobacz ›
2017-09-03 Tempo II Rzeszotary 2:4 Sęp Droginia zobacz ›
2017-09-03 Cyrhla Krzczonów 4:7 Orzeł II Myślenice zobacz ›
2017-09-03 Opatkowianka Opatkowice 3:4 Dukla Bysina zobacz ›
2017-09-03 Hejnał Krzyszkowice 6:0 Jawor Jawornik zobacz ›
2017-09-03 Cisy Harbutowice 1:3 Iskra Brzączowice zobacz ›
2017-09-02 Wicher Stróża 0:2 Raba II Dobczyce zobacz ›
2017-09-02 Grodzisko Raciechowice 5:1 Karpaty II Siepraw zobacz ›
2017-08-27 Jawor Jawornik 0:1 Iskra Brzączowice relacja ›
2017-08-27 Karpaty II Siepraw 0:3 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2017-08-27 Orzeł II Myślenice 5:0 Dukla Bysina zobacz ›
2017-08-26 Opatkowianka Opatkowice 2:4 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2017-08-26 Raba II Dobczyce 3:2 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
2017-08-26 Sęp Droginia 3:2 Wicher Stróża zobacz ›
2017-08-26 Sokół Borzęta 4:1 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
2017-08-26 Staw Polanka 3:2 Cisy Harbutowice zobacz ›
2018-03-18 Hejnał Krzyszkowice Opatkowianka Opatkowice 11:00
2017-08-24 Dukla Bysina 2:3 Raba II Dobczyce zobacz ›
2017-08-23 Tempo II Rzeszotary 3:3 Staw Polanka zobacz ›
2017-08-23 Wicher Stróża 1:1 Sokół Borzęta zobacz ›
2017-08-23 Cyrhla Krzczonów 1:0 Sęp Droginia zobacz ›
2017-08-23 Grodzisko Raciechowice 5:1 Orzeł II Myślenice zobacz ›
2017-08-23 Iskra Brzączowice 4:0 Karpaty II Siepraw zobacz ›
2017-08-22 Jawor Jawornik 1:5 Cisy Harbutowice relacja ›
2017-08-20 Karpaty II Siepraw 2:1 Jawor Jawornik zobacz ›
2017-08-20 Orzeł II Myślenice 0:6 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2017-08-20 Tempo II Rzeszotary 4:1 Cisy Harbutowice zobacz ›
2017-08-19 Opatkowianka Opatkowice 2:6 Iskra Brzączowice zobacz ›
2017-08-19 Raba II Dobczyce 3:5 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2017-08-19 Sęp Droginia 6:2 Dukla Bysina zobacz ›
2017-08-19 Sokół Borzęta 2:1 Cyrhla Krzczonów zobacz ›
2017-08-19 Staw Polanka 3:2 Wicher Stróża zobacz ›
2017-08-16 Dukla Bysina 0:6 Sokół Borzęta zobacz ›
2017-08-16 Jawor Jawornik 3:1 Opatkowianka Opatkowice zobacz ›
2017-08-16 Cisy Harbutowice 3:3 Karpaty II Siepraw zobacz ›
2017-08-15 Wicher Stróża 2:2 Tempo II Rzeszotary zobacz ›
2017-08-15 Cyrhla Krzczonów 1:0 Staw Polanka zobacz ›
2017-08-15 Grodzisko Raciechowice 0:3 Sęp Droginia zobacz ›
2017-08-15 Hejnał Krzyszkowice 4:1 Raba II Dobczyce zobacz ›
2017-08-15 Iskra Brzączowice 3:3 Orzeł II Myślenice zobacz ›
2017-08-30 Sęp Droginia 0:2 Hejnał Krzyszkowice zobacz ›
2017-08-13 Orzeł II Myślenice 3:2 Jawor Jawornik relacja ›
2017-08-13 Sokół Borzęta 1:4 Grodzisko Raciechowice zobacz ›
2017-08-12 Opatkowianka Opatkowice 2:4 Karpaty II Siepraw zobacz ›
2017-08-12 Raba II Dobczyce 1:3 Iskra Brzączowice zobacz ›
2017-08-12 Staw Polanka 2:0 Dukla Bysina zobacz ›
2017-08-12 Tempo II Rzeszotary 8:1 Cyrhla Krzczonów relacja ›
2017-08-11 Wicher Stróża 1:6 Cisy Harbutowice zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Jawor JawornikCyrhla Krzczonów
Jawor Jawornik 4:2 Cyrhla Krzczonów
2017-11-25, 12:00:00
Jawornik 5
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Opatkowianka Opatkowice 1:2 Cisy Harbutowice
Karpaty II Siepraw 0:0 Orzeł II Myślenice
Jawor Jawornik 3:1 Raba II Dobczyce
Iskra Brzączowice 3:1 Sęp Droginia
Hejnał Krzyszkowice Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice 2:0 Staw Polanka
Dukla Bysina 0:5 Tempo II Rzeszotary
Cyrhla Krzczonów 2:2 Wicher Stróża

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Które miejsce zajmie Jawor w nadchodzącym sezonie?

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 163, wczoraj: 146
ogółem: 884 333

statystyki szczegółowe